X
تبلیغات
رایتل
مددکاری اجتماعی
 
 
تاریخ :  یکشنبه 15 دی‌ماه سال 1392
نویسنده :  مرتضی دانائی‌فر
فرمانده انتظامی فارس گفت: برای نخستین‌بار در کشور جدیدترین مواد‌مخدر صنعتی به‌نام ماشاروم «قارچ مقدس» در این استان کشف شد.

به گزارش فارس، سیروس سجادیان ظهر امروز در حاشیه بازدید مسئولان از کشفیات نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با اقدام اطلاعاتی و امنیتی از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرد توزیع‌کننده این ماده مخدر دستگیر و از وی 19 بسته که هر کدام را به قیمت هر برگ 175 هزار تومان می‌فروخت، کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: طریقه مصرف این ماده مخدر جدید که از نوع صنعتی است چسباندن در سقف دهان است که حالت توهم‌زایی بیش از مواد مخدر دیگر به فرد معتاد دست می‌دهد.

فرمانده انتظامی فارس از کشف 2 هزار و 500 کیلوگرم مواد مخدر در هفته گذشته در این استان خبر داد و افزود: از پنج باند توزیع‌کننده مواد مخدر 510 کیلوگرم هروئین و یک‌هزار و 990 کیلوگرم سایر مواد کشف و ضبط شد و در این مورد 43 نفر با 29خودرو نیز دستگیر و به مقامات قضایی تحویل شدند.

سجادیان تصریح کرد: ارزش ریالی محموله‌های کشف شده 131 میلیارد و 600 میلیون ریال بوده که از مسیرهای سیستان و بلوچستان، هرمزگان، کرمان صورت گرفته که قصد انتقال آن را به تهران داشتند.

وی بیان داشت: میانگین سنی افراد دستگیر شده 22 تا 33 سال است که در بازداشت این افراد هیچ‌گونه آسیبی به نیروهای انتظامی وارد نشده است.

تعداد بازدید ها: 244656